Tee ja Tee OÜ
Punane 40, Tallinn, 13619 Harjumaa
info@teejatee.ee | Saada teade kontaktivormiga


Kristi Araketen
Hankespetsialist / Personalijuht: riigihanked, personali- ja jooksvad küsimused
56 244 506
kristi@teejatee.ee


Maksim Peetsietruen
Projektijuht: eelarvestus, mehhanismide rent, asfalteerimine
56 244 512
maksim@teejatee.ee


Andres Holmetrufi
Projektijuht: ehitus k.a killustikalused, betoonitööd, ladustamine, varustamine
56 244 505
andres@teejatee.ee


Mart Eesmaaetenfi
Projektijuht: eelarvestus, asfalteerimine
56 804 868
mart@teejatee.ee


Indrek Puumeisteretruen
Objektijuht: asfalteerimine
56 244 511
indrek@teejatee.ee


Carol Säraveten
Objektijuht: asfalteerimine
56 501 136
carol@teejatee.ee


Vendo Tamminenetru
Objektijuht: teehooldus
56 244 507
vendo@teejatee.ee


Raimu Talietru
Tegevjuht / Juhatuse liige
50 13 232
raimu@teejatee.ee


Liivi Ole
Raamatupidaja
liivi@teejatee.ee








Palun kontrolli e-posti aadressi korrektsust, vastasel juhul ei jõua vastus kohale.